fashion & book - FOTO-PRUCHA

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

fashion & book

moje nabídky
V této oblasti mám zkušenosti z focení několika kolekcí českých návrhářů a spolupráci i s některými našimi osobnostmi na tvorbě jejich reprezentativních fotografií.
Fotografování modelů a modelek s domluveným stylingem a popřípadě i s vizážistkou. Zachycení osobnosti, výrazu, pózy tak, aby co nejvíce vystihovala fotografovaného. Pro začínající modely a modelky možnost se seznámit se základními postupy a způsoby fotografování v ateliéru či exteriéru. I zde je možnost získat fotografie pro své blízké jako dárek popřípadě i fotografie pro svojí propagaci jak na web tak pro média.
Výstupem mohou být upravené fotografie na CD popřípadě tisk až do formátu A3 na inkjet papírech Canon či Ilford. Fotografie mohou být dodány i zarámované dle výběru klienta popřípadě dodány na kapa desce (přímo potištěná nikoliv polepená)

Základní
1 hodina v ateliéru 2 vlastní stylingy 3 ks upravených fotografií na CD
800,- Kč

Fain
2 hodiny v ateliéru 3 vlastní stylingy, vizážistka, 6ks upravených fotografií na CD + 1x tisk A4
1500,- Kč

BOOK 1
3 vlastní stylingy dle domluvy, vizážistka , 6ks upravených fotografií a vytištěných ve formátu A4, 10 upravených fotografií na CD
včetně booku A4
3500,- Kč

BOOK 2
3 stylingy, vizážistka , 5ks upravených fotografií a vytištěných ve formátu A3, 10 upravených fotografií na CD včetně booku A3
5000,- Kč

Ostatní možnosti a kalkulace dle zadání klienta.
Copyright 2011-2017
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky